+90 545 565 92 00

Sosyal Medyada Biz}

Bizimle Çalışmak İstermisiniz
Bizimle çalışarak kar ortağımız olabilir ekibimize katılabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir üyelik sayesinde sizde bizim gibi serbest zamanlı ve kendi işinizi aksatmadan ek bir gelire sahip olabilir başarının tadına kazandıkça varabilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçin

Hakkımızda

Biz Dünya devleri arasında yer alan ve kendi branşında uzman ekipleri ile bir çok firmaya da ihracat yapan Homm Bitkisel firmasının, Marmara  Kolu olarak firmamızın üretimini %100 kendi fabrikalarında yaptığı ürünlerin, satış ve tedarikini yapıp ekibimizi geliştirip bir çok istihdam alanı sunmak için kurulmuş bir ekibiz. Ekibimizde ki çalışma şekli daha önceden karşınıza farklı firmalar ve alanlar altında duymuş yada görmüş olduğunuz, network satış pazarlama yada home office tarzında satış ve pazarlama üzerine bir ek iş olarak üzerine gerçekten düşüldüğünde ise asıl iş yerini tutabilecek bir çalışma stilini barındırmaktadır. Firmamız ürünlerinin arkasında sonuna kadar durduğu gibi aynı zamanda kazan kazandır politikası ile çalışarak, yüzdelik kar marjı vermekte aynı zamanda da bir çok teşfik ödülleri ile işimize  kendimizi daha fazla verip gerçekten mutluluk esasına göre çalışmayı hedeflemekte. Tüm bunların yanı sıra çalışma ağını geliştirerek bizleri birer dispiritör haline getirip ürünleri daha hızlı ve birinci elden teminini sağlamaktadır. Aynı zamanda eğitime de özen gösteren firmamız biz çalışanlarını belirli merkezlerde eğitimlere toplayıp hatta yurt dışında dahi ürünleri ve çalışma şartları hakkında eğitimlere dahil etmektedir.

Biz ise Marmara ekibi olarak çalışma ağımızı daha da geliştirerek kendi alanımızda ekibimizi bulunduğu bölgede lider hale getirip, çalışmaktan zevk alıp ürünlerimizi daha kapsamlı bir halde tüm ülkeye ve dünya ya yaymayı hedeflemekteyiz.